loading...
ZADZWOŃ: +1 786-468-4380
8706 Byron Ave, Surfside
#MLS: A11444288
$ 1 950 000
Data oferty09/12/2023
MiastoSurfside, FL 33154
Adres8706 Byron Ave
Powierznia136 m²
Podatek/rok$ 5 220
Rok budowy1951
Sypialnie3
Łazienki2 / 1

Nieruchomość na sprzedaż: 8706 Byron Ave, Surfside FL 33154

Witamy w sercu Surfside, gdzie znajduje się uroczy dom, który został odnowiony z troską i dbałością o szczegóły. Przywitają Cię piękne krajobrazy i zabawne akcenty kolorystyczne, które podkreślają neoklasyczne cechy tego domu. Gdy tylko wejdziesz, poczujesz się w nim jasno i przyjemnie. Natychmiast będziesz chciał zostać przeniesiony do pięknego dziedzińca, który uzupełniają spektakularne widoki na wodę. Kuchnia została całkowicie odnowiona, aby harmonijnie integrować przestrzenie wewnętrzne i zewnętrzne. Podział na dwie strefy zapewnia maksymalną prywatność, a gabinet może łatwo zostać przekształcony w sypialnię. Dla ambitnych inwestorów ta posiadłość stanowi rzadką okazję do stworzenia arcydzieła w tej spokojnej okolicy. Ten nadmorski raj znajduje się zaledwie kilka minut od plaży.

Informacje o nieruchomości:

- Adres: 8706 Byron Ave, Surfside FL 33154

- Nazwa budynku: SECOND AMD PLAT OF NORMAN

- Typ nieruchomości: Dom jednorodzinny

- Podtyp nieruchomości: Rezydencja jednorodzinna

- Nazwa podziału: SECOND AMD PLAT OF NORMAN

- Rok budowy: 1951

- Miejsca parkingowe: Podjazd

- Widok: Zatoka, Ogród

- Informacje o chłodzeniu: Klimatyzacja centralna

- Informacje o ogrzewaniu: Centralne

- Wyposażenie: Zmywarka, Suszarka, Kuchenka gazowa, Lodówka, Pralka

- Hrabstwo: Miami-Dade County

- Cechy wnętrza: Wejście na parterze, Wbudowane szafki, Gabinet/Biblioteka/Biuro, Przebudowany garaż

- Cechy pokoju dziennego: Gabinet/Biblioteka/Biuro, Przebudowany garaż

- Cechy społeczności: Publiczna droga, Chodniki

- Czy zwierzęta są dozwolone: Tak

- Opis publiczny: Wkomponowany w serce Surfside, ten uroczy dom został odnowiony z troską i dbałością o szczegóły. Przywitają Cię piękne krajobrazy i zabawne akcenty kolorystyczne, które podkreślają neoklasyczne cechy tego domu. Gdy tylko wejdziesz, poczujesz się w nim jasno i przyjemnie. Natychmiast będziesz chciał zostać przeniesiony do pięknego dziedzińca, który uzupełniają spektakularne widoki na wodę. Kuchnia została całkowicie odnowiona, aby harmonijnie integrować przestrzenie wewnętrzne i zewnętrzne. Podział na dwie strefy zapewnia maksymalną prywatność, a gabinet może łatwo zostać przekształcony w sypialnię. Dla ambitnych inwestorów ta posiadłość stanowi rzadką okazję do stworzenia arcydzieła w tej spokojnej okolicy. Ten nadmorski raj znajduje się zaledwie kilka minut od plaży.

- Powierzchnia mieszkalna: 1469

- Powierzchnia działki: 5600

- Styl architektoniczny: Wolnostojący, Jedno piętro

Zapraszamy do zapoznania się z tą nieruchomością i skorzystania z wyjątkowej okazji do posiadania własnego domu w urokliwej okolicy Surfside.

8706 Byron Ave Surfside, FL 33154 single family house for sale with MLS A11444288 located in SECOND AMD PLAT OF NORMAN. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem Single Family - 8706 Byron Ave Surfside, FL 33154, zadzwoń dziś!
Podobne oferty: