loading...
Apartamenty:
ZADZWOŃ: +1 786-468-4380

Apartamenty na sprzedaż w Bal Harbour

 

Bal Harbour jest znany jako najmodniejsze miejsce na plaży w południowej Florydzie. Gucci, Dolce & Gabbana, Prada, Valentino i wiele innych eleganckich marek designerskich można znaleźć w luksusowym centrum handlowym na świeżym powietrzu o nazwie The Shops at Bal Harbour. Zamożni ludzie z całego świata gromadzą się w tej efektownej mekce zakupów, która szczyci się pięknymi ogrodami, setkami sklepów znanych projektantów i ekskluzywnymi restauracjami, w tym Carpaccio i Zodiac w Neiman Marcus. Według Women's Wear Daily, żadna inna powierzchnia handlowa w kraju nie ma więcej biznesu na metr kwadratowy niż The Shops w Bal Harbour.

 

Z populacją liczącą mniej niż 3000 mieszkańców i zajmującą mniej niż jedną milę kwadratową, Bal Harbour jest uważana za jedną z najbardziej ekskluzywnych dzielnic południowej Florydy. Luksusowe apartamentowce w Bal Harbour, takie jak St. Regis Bal Harbour, One Bal Harbour i wieża Majestic Tower, znajdują się wzdłuż malowniczego wybrzeża. Najnowszym i najbardziej luksusowym dodatkiem do Bal Harbour jest Oceana Bal Harbour, który został ukończony w 2016 roku.

 

Sprawdź oferte Domów w Miami

 

Mieszkania Bal Harbour znajdują się na północ od Surfside, na wschód od Bay Harbor Islands i na południe od Haulover Park. Bal Harbour znajduje się 7 minut od Sunny Isles Beach, 10 minut od Miami Beach, 25 minut od South Beach, 25 minut od Hollywood Beach i 35 minut od Fort Lauderdale Beach.

Apartamenty na sprzedaż w Bal Harbour na Florydzie