loading...
Apartamenty:
ZADZWOŃ: +1 786-468-4380

Downtown Miami luksusowe apartamenty na sprzedaż

 

Downtown Miami to serce Miami - prawdziwa miejska dzielnica między Park West na północy i Brickell na południu. Ciągle zmieniająca się okolica centrum Miami obejmuje takie atrakcje, jak Bayside Marketplace, Bayfront Park, Government Center, Miami-Dade College i Intercontinental Hotel. W centrum Miami znajdują się również popularne restauracje dla smakoszy, takie jak Zuma, Area 31, DB Bistro, Toro Toro i Tuyo, a także sklep ze zdrową żywnością Whole Foods Market. Kolejne inwestycje w Downtown Miami obejmują Skyrise Miami - wieżę widokową o wysokości 1 000 metrów, która obejmuje restaurację, klub nocny, salę balową, klub tylko dla członków i różnorodne atrakcje - oraz Met Square - obiekt wielofunkcyjny Wieża mieszkalna oraz sklepy, restauracje i kino z 18 ekranami. Po ukończeniu Skyrise Miami będzie drugą najwyższą wieżą obserwacyjną w kraju.
 
Mieszkania i apartamenty w Downtown Miami różnią się znacznie pod względem ceny i jakości. Epic jest powszechnie uważany za najbardziej luksusowy, a The Loft Downtown to bardziej budżetowy apartamentowiec. Apartamenty w kompleksie Biscayne Boulevard wychodzą na Bayfront Park i oferują bezpośredni, niczym nieprzesłonięty widok na zatokę Biscayne i Ocean Atlantycki. Przykładami są 50 Biscayne (przy 50 Biscayne Blvd) i Vizcayne North (przy 244 Biscayne Blvd). Downtown Miami, wzdłuż rzeki Miami, Aston Martin Residences jest obecnie w budowie. Zakończenie szacowane jest na rok 2022. Zobacz nasze aktualne oferty nieruchomości w Downtown Miami na sprzedaż i wynajem.
 
Samochodem, luksusowe apartamenty Downtown Miami są zaledwie 10 minut od South Beach i 15 minut od Coconut Grove, Midtown Miami i Miami International Airport. Ponadto, Downtown Miami szybko staje się naprawdę przyjazną dla pieszych okolicą.

 

Luksusowy apartament w Mami