loading...
Apartamenty:
ZADZWOŃ: +1 786-468-4380

Apartamenty na sprzedaż w Miami Beach

Apartamenty w Miami Beach to jedne z najpiękniejszych nieruchomości na świecie. Miami Beach znajduje się na wyspie, nadmorskim mieście położonym między Oceanem Atlantyckim na wschodzie i Zatoką Biscayne na zachodzie. Z apartamentów w Miami Beach roztacza się widok na ocean, zatokę, miasto i przybrzeżne drogi wodne. Rozciągające się z północy na południe od 87 ulicy do South Pointe Park, Miami Beach jest dobrze rozpoznawanym i popularnym miejscem zarówno dla turystów, jak i mieszkańców. Miasto Miami Beach ma kilka dzielnic podrzędnych, takich jak South Beach i South of Fifth (SoFi).

Budynki mieszkalne w Miami Beach

 

Miami Beach obejmuje szereg luksusowych projektów condo, takich jak Faena House (położony przy 3315 Collins Avenue), The Residences at The Miami Beach Edition (położony przy 2901 Collins Avenue), Beach House 8 (położony przy 3651 Collins Avenue), Eighty Seven Park (położony przy 8701 Collins Avenue), L'Atelier Miami Beach (położony przy 6901 Collins Avenue) i Ritz-Carlton Residences Miami Beach (położony przy 4701 N Meridian Avenue). Przedbudowlane projekty condo w Miami Beach obejmują 57 Ocean and Monaco Yacht Club and Residences. Nasza strona nieruchomości w Miami Beach zawiera nieruchomości na sprzedaż i wynajem w Miami Beach.

Styl życia w Miami Beach

 

Miami Beach oferuje wiele wspaniałych opcji artystycznych i kulturalnych. Bass Museum of Art i New World Symphony znajdują się w Miami Beach. Ponadto Faena Forum, centrum kultury o powierzchni 42 000 stóp kwadratowych, zaprojektowane przez OMA, zostało ukończone w 2016 roku i również znajduje się w Miami Beach. Faena Forum organizuje stale zmieniającą się listę wystaw, spektakli, wydarzeń i wykładów. Miami Beach jest także domem dla największych targów sztuki na półkuli zachodniej - Art Basel Miami Beach - które przyjeżdżają do Miami Beach każdego grudnia na cztery dni.

 

Klimat Miami Beach przyciąga urlopowiczów z całego świata. Z całorocznymi, ciepłymi temperaturami, pięknymi plażami, tętniącym życiem nocnym, pięknymi parkami i światowej klasy sklepami, nie powinno dziwić, że Miami Beach jest tak popularnym wyborem wśród podróżnych z całego świata, a mieszkania w Miami Beach cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Domy Floryda - Zapoznaj sie z ofertą domów na Florydzie

Apartamenty na sprzedaż Miami Beach