loading...

Sunny Isles Beach

Sunny Isles Beach, znana jako „Riwiera Florydy”, znajduje się w północno-wschodniej części hrabstwa Miami-Dade i obejmuje wszystkie najlepsze cechy życia w południowej Florydzie. Znajduje się bezpośrednio nad Oceanem Atlantyckim na wschodzie i Intracoastal Waterway na zachodzie oraz między Miami a Fort Lauderdale, dzięki czemu można z niego dojechać w 30 minut na oba lotniska. Ta sama odległość prowadzi na północ do Port Everglades i na południe do Port of Miami.

 

W zaledwie 5 minut można dojechać do miasta Bal Harbour i jego ekskluzywnych sklepów w słynnych sklepach Bal Harbour, w których można znaleźć najnowsze trendy w projektowaniu i modzie. Te światowej sławy sklepy i butiki projektantów są otoczone przez dwa główne domy towarowe, Neiman-Marcus i Saks Fifth Avenue. W międzyczasie masz duży wybór najlepszych restauracji, kawiarni na świeżym powietrzu i bistra z menu oferującym dania kuchni włoskiej, francuskiej, japońskiej i amerykańskiej.

 

Życie w Sunny Isles Beach pozwala doświadczyć białych piaszczystych plaż, turkusowych wód, chłodnej morskiej bryzy, kołyszących się palm, całorocznego słońca, z łatwym dostępem do sklepów i wyśmienitych posiłków w restauracjach, w których pracują sławni szefowie kuchni. Dodatkowo, to tylko kilka minut jazdy samochodem do energicznej i popularnej dzielnicy South Beach w Miami Beach, gdzie obfituje nocne życie i rozrywka.

 

Sunny Isles Beach posiada jedne z najbardziej luksusowych domów i luksusowych mieszkań na całej południowej Florydzie, oferującymi niesamowite widoki na ocean, a także światowej klasy kurortami i spa, Sunny Isles Beach stało się miejscem wypoczynku dla wielu z całego świata. Ta spektakularna społeczność, która emanuje pięknem i wyrafinowaniem, została porównana do St. Tropez w południowo-wschodniej Francji i pod wieloma względami zasługuje na swoją nazwę „Rivera Florydy”.

 

Nieruchomości w Sunny Isles Beach

Nasza baza danych o nieruchomościach w Sunny Isles Beach jest poświęcona nieruchomościom na sprzedaż w nadmorskim mieście Sunny Isles Beach na Florydzie. Nasza baza danych, aktualizowana codziennie, jest nieocenionym narzędziem, które umożliwia przeglądanie wszystkich dostępnych obecnie nieruchomości wystawionych na sprzedaż w Sunny Isles Beach, w tym luksusowych mieszkań nad oceanem, domów i willi nad wodą.