loading...
Polski Agent nieruchomości w Miami:
ZADZWOŃ: +1 786-468-4380

Polski Agent nieruchomosci w Miami.

Polski Agent nieruchomosci na FlorydzieJestem polskim agentem nieruchomości w Miami. Specjalizuje sie w sprzedaży domów i apartamentów w Miami, Broward i Palm Beach County. Praca z Polskim agentem nieruchomości pozwoli Ci lepiej zrozumieć procedure zakupu jaki i reguły panujace w danym budynku lub osiedlu. Zakup nieruchomości na Florydzie to nie tylko inwestycja finansowa. Z własnego doświadczenia wiem że jest to przede wszystkim inwestycja w życie. W wieku 25 lat podjałem decyzje przeprowadzki do Miami. Głównym motywem była pogoda. Poprostu nie mogłem czekac 10 miesiecy na 2 miesiace lata. Była to najlepsza decyzja w moim życiu. Jako polskojezyczny agent nieruchomosci w Miami chetnie pomoge zrealizować Ci marzenia o życiu w miejscu gdzie prawie zawsze świeci słońce. Dlaczego Miami Floryda? Jest to angielsko jezyczne, cywilizowane i rozwiniete gospodarczo miejsce, gdzie przeważnie jest cieplo i słońce świeci co najmniej 330 dni w roku.

 

Standard życia na dobrym osiedlu w Miami lub Fort Lauderdale jest po prostu bardzo wysoki. Często masz tylko kilka kroków do turkusowego oceanu. Światowej klasy restauracje, wydarzenia kulturalno-rozrywkowe i centra handlowe to dodatkowe atrakcje, ale to co ja lubie i cenie tutaj najbardziej to niesamowita infrastruktura dla posiadzaczy łodzi motorowych. Gdy przychodzi weekend zabierasz rodzine i znajomych na wyprwe łodzią motorowa po Miami. Wycieczka taka oferuje inne spojrzenie na to niesamowite miasto, porównywane czasami do Wenecji Ameryki. Spotkania towarzyskie, pool parties czy nawet zwykły grill z przyjaciółmi trwa tutaj cały rok. Jesli zasoby fiansowe pozwalają Ci na zakup nieruchomości w Miami to nie ma na co czekać! Zacznij żyć w jednym z najlepszych na świecie miast, choć by część roku. Skontaktuj sie ze mną. Przedstawie Ci oferte dostepnych nieruchomości na Florydzie, dopasowanych do twojego stylu życia i budzetu. Nie zwlekaj. Szkoda życia!

 

Pozdrawiam z Miami

Mariusz Majchrzak

+1 786-468-4380

miamiprestigerealty@live.com

Broker nieruchomości na Florydzie

 

Udało mi sie reprezentować już wielu Polaków w procesie zakupu nieruchomości w Miami. Wiekszość z moich klientów przeprowadziła sie do Miami już na stałe. Niektórzy przylatuja wakacyjnie na kilka miesiecy do swoich rezydencji aby spedzić zimę na plaży, jachcie lub po prostu w słońcu. 

 

Polski agent nieruchomości w Miami