Oferujemy piękny dom do wynajęcia w Miami, znajdujący się pod adresem 360 NE 82nd St # A, Miami FL 33138. Ta urocza nieruchomość z 1945 roku oferuje komfortowe warunki życia w prestiżowej dzielnicy VIRGINIA PARK-SUB. Dom składa się z jednej sypialni, a na terenie posesji znajduje się miejsce parkingowe. Wnętrze zostało urządzone w nowoczesnym stylu, a pralka dostępna jest na miejscu. Powierzchnia mieszkalna wynosi 400 metrów kwadratowych, a działka ma 6760 stóp kwadratowych.
Mieszkanie będzie dostępne od 12 marca 2025 roku na okres 12 miesięcy. Zwierzęta mogą być akceptowane (z ograniczeniami). Nieruchomość jest wynajmowana nieumeblowana.
Miami to miasto, które oferuje wiele atrakcji i udogodnień. Znana z doskonałej pogody przez większość roku, Miami zachęca do korzystania z pięknych plaż i licznych atrakcji turystycznych. Infrastruktura miasta zapewnia szybki dostęp do sklepów, restauracji i miejsc rozrywki.
Nie przegap tej okazji! Skontaktuj się z nami pod numerem +1 786.468.4380 (Tel/WhatsApp), aby umówić się na spotkanie i dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej ofercie!
Virginia park-sub a for sale located at 360 NE 82nd St, #A Miami, FL 33138. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem VIRGINIA PARK-SUB A Multi Family - 360 NE 82nd St, #A Miami, FL 33138, zadzwoń dziś!