Zapraszamy do wynajmu jednopokojowego mieszkania w dzielnicy Flamingo/Lummus w Miami Beach. Ta nieruchomość oferuje prywatne wejście, około 500 stóp kwadratowych przestrzeni życiowej, garderobę, w pełni zamkniętą sypialnię, dwie jednostki klimatyzacyjne ścienne oraz wspólny ogród. Idealnie usytuowane przy Alton Rd i 9th St, kilka kroków dzieli to miejsce od Walgreens, Whole Foods, kawiarni, pralni oraz Parku Flamingo. Wymagana weryfikacja najemcy ($110 za aplikację) z szybkim zatwierdzeniem. Jednostka oferowana jest w stanie "Jak jest". Brak możliwości trzymania zwierząt. Brak pralni na miejscu. Umowa najmu na rok z dwumiesięcznym zobowiązaniem, po którym najemca lub właściciel mogą ją rozwiązać za 30 dniowym pisemnym powiadomieniem. Faktyczna jednostka różni się nieznacznie od zdjęć. Cena najmu obejmuje utrzymanie ogrodu, miesięczną usługę dezynsekcji, wodę/ścieki oraz wywóz śmieci.
Miami to miejsce znane z niesamowitej pogody, pięknych plaż, bogatej oferty rozrywkowej oraz nowoczesnej infrastruktury. To idealne miejsce do życia, gdzie zawsze czuje się wakacyjny nastrój!
Skontaktuj się pod numerem +1 786.468.4380 (Tel/WhstsApp) i umów się na spotkanie, aby wynająć to urocze mieszkanie w Miami Beach!
Lenox manor 7 for sale located at 835 Alton Rd, #7 Miami Beach, FL 33139. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem LENOX MANOR 7 Multi Family - 835 Alton Rd, #7 Miami Beach, FL 33139, zadzwoń dziś!