loading...
Apartamenty:
ZADZWOŃ: +1 786-468-4380

Apartamenty na sprzedaż - Fisher island Miami

 

Apartamenty na Fisher Island to jedne z najbardziej pożądanych nieruchomości na świecie. Fisher Island, najbogatszy kod pocztowy w Ameryce, to 216-akrowa wyspa barierowa położona bezpośrednio na południe od Miami Beach, po drugiej stronie Government Cut. Jeśli chodzi o wyjątkowo ekskluzywne życie w południowej Florydzie, mieszkanie na Fisher Island jest klasą samą w sobie. Wyspa, do której można dostać się tylko promem, łodzią, helikopterem lub hydroplanem, zapewnia bezkompromisowe bezpieczeństwo. Przed przybyciem wszyscy goście na wyspę muszą zostać odprawieni przez ochronę w terminalu Fisher Island.

 

Sprawdź również apartamenty w Sunny Isles Beach

 

Fisher Island to ultra-luksusowa społeczność kurortowa oferująca światowej klasy udogodnienia, w tym prywatny klub plażowy, prywatną przystań jachtową, spa i centrum odnowy biologicznej o powierzchni 22 000 stóp kwadratowych, 9-dołkowe pole golfowe z klubem, 18 kortów tenisowych korty z trzema rodzajami nawierzchni (2 boiska trawiaste, 2 korty twarde i 14 kortów ceglanych Har-Tru), ptaszarnia, obserwatorium i szereg znakomitych lokali gastronomicznych. Wózki golfowe są preferowanym środkiem transportu dla mieszkańców i ich gości podczas pobytu na wyspie i przyjeżdżania do i z ich mieszkań na Fisher Island. Fisher Island ma własną szkołę dzienną, remizę strażacką, stację pogotowia ratunkowego i placówkę pocztową.

 

Przez lata na Fisher Island mieszkało wiele znanych osobistości, w tym Oprah Winfrey, Boris Becker, Mel Brooks, Caroline Wozniacki, Julia Roberts i Andre Agassi.

 

Fisher Island apartamenty