Luksusowe mieszkanie z widokiem na Zatokę Biscayne
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ekskluzywnego mieszkania na sprzedaż. Oferujemy 1 sypialnie i 1 łazienki z zapierającymi dech w piersiach widokami na Zatokę Biscayne w strategicznym miejscu w samym sercu Downtown Miami. Mieszkanie w prestiżowym budynku The Elser oferuje luksusowe udogodnienia i nowoczesny design.
To niepowtarzalna okazja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania w Miami, zaledwie kilka minut od Brickell, lotniska oraz plaż Miami Beach. Wystarczy spakować walizki, ponieważ mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania.
Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz do życia na najwyższym poziomie - baseny, tereny rekreacyjne, centrum biznesowe, plaża z obsługą, bar oraz siłownia. Wszystko to czeka na Ciebie w The Elser.
Jeśli marzysz o życiu w słonecznym Miami, gdzie codziennie witają Cię piękne plaże, ciepła pogoda przez cały rok oraz niekończąca się rozrywka, to to mieszkanie jest dla Ciebie!
Nie przegap tej wyjątkowej okazji i skontaktuj się z nami pod numerem +1 786.468.4380 (Tel/WhatsApp), aby umówić się na spotkanie i poznać to wyjątkowe miejsce!
The elser 1710 for sale located at 398 NE 5th street, #1710 Miami, FL 33132. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem The Elser 1710 Dockominium - 398 NE 5th street, #1710 Miami, FL 33132, zadzwoń dziś!