loading...
Apartamenty:
ZADZWOŃ: +1 786-468-4380

South Beach Miami - Luksusowe apartamenty i mieszkania na sprzedaż

 

Luksusowe apartamenty w South Beach położone są nad Oceanem Atlantyckim i zatoką Biscayne. Ponieważ ceny gruntów wzrosły w ciągu ostatnich dwóch dekad, coraz więcej mieszkań w South Beach zostało wybudowanych, by zaspokoić popyt ze strony kupujących ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Ameryki Środkowej i Południowej oraz Europy i Azji.

 

South Beach to najsłynniejsza dzielnica Miami Beach. Ten ekscytujący i charakterystyczny obszar jest magnesem dla wielu światowych celebrytów, sportowców, znanych muzyków i aktorów. South Beach przyciąga tych, którzy chcą cieszyć się pięknym Oceanem Atlantyckim, lubią życie nocne i chca korzystać ze światowej klasy restauracji, hoteli, spa i luksusowych apartamentów South Beach.

 

Wiele nowych luksusowych osiedli South Beach zostało ukończonych wzdłuż Zatoki Biscayne i Oceanu Atlantyckiego. Inwestycja w apartament na South Beach to rownież inwestycja w życie, a raczej poprawy standardu życia!

 

Jeszcze dwadzieścia lat temu South Beach była prawie zapomnianym obszarem. Budowa mieszkań w South Beach została zrewitalizowana dzięki wielu konwersjom kondominium, z których ostatnia to Flamingo South Beach i dziesiątki niesamowicie ekscytujących nowych, wysokich apartamentów na wybrzeżu, takich jak apartamenty ICON South Beach, Continuum i Apogee.

 

Wiele osób odwiedzając Miami, zdecydowało się na zakup apartamentu na South Beach. Najcześciej jako wakacyjny dom. South Beach zaprezentwane bylo w 1980 roku przez "Miami Vice" i ponownie przez "CSI: Miami" dziś, South Beach jest atrakcyjna dla turystów z całego świata. Tysiące sesji zdjęciowych i kilkadziesiąt filmów później, South Beach nadal przyciąga miliony turystów rocznie.

 

south beach apartamenty  south beach mieszkania

 

Miami Beach to seria połączonych wysp położonych zaledwie kilka mil na wschód od centrum Miami, w poprzek zatoki Biscayne Bay, a South Beach to obszar na południe od Lincoln Road do South Pointe Drive. Czysta woda Oceanu Atlantyckiego i rozległe plaże przyciągają tych, którzy lubią pływać, surfować i bawić się wśród fal. South Beach stała się popularnym miejscem reklam telewizyjnych, filmowych i magazynów mody.

 

Lincoln Road to jedna z niewielu "spacerowych" dzielnic Miami, gdzie można spacerować po sklepach, restauracjach i cieszyć się tropikalną scenerią South Beach. Tutaj mieszkańcy mogą usłyszeć symfonię Nowego Świata lub przedstawienie na Broadwayu w teatrze Fillmore Jackie Gleason lub przechadzać się po galeriach sztuki, zabytkowych budynkach lub odprężyć się w luksusowych hotelach, wraz z uzdrowiskami i basenami nad oceanem.

 

Miami jest zróżnicowane kulturowo. Mieszkają tu obywatele ponad 80 krajów, a nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż na South Beach. Przejdź się wzdłuż Ocean Drive, a usłyszysz języki z całego świata. Dołącz do nas w raju! a kiedy jesteś tutaj, zapytaj nas o niesamowite mieszkanie w South Beach!

Mieszkania na sprzedaż na South Beach

Oprócz mieszkań na sprzedaż, istnieje również wiele do wynajęcia. Duża społeczność singli sprawia, że ​​wynajem mieszkań jest dobrą opcją dla wielu młodych profesjonalistów. South Beach ma dużo do zaoferowania. Nasz zespół Nieruchomości Miami Floryda chetnie pomoże Ci znaleźć wymarzoną nieruchomość na Florydzie.