loading...
Apartamenty:
ZADZWOŃ: +1 786-468-4380

Apartamenty na sprzedaż w Sunny Isles Beach

Apartamenty Sunny Isles Beach znajdują się na eleganckim, dwukilometrowym osiedlu położonym na południe od Golden Beach, w pobliżu północno-wschodnich krańców hrabstwa Miami-Dade. Sunny Isles Beach, często nazywana Riwierą Florydy, słynie z białych piaszczystych plaż, pięknych widoków na ocean oraz licznych lokali gastronomicznych i rozrywkowych.

 

Mieszkania w Sunny Isles oferują jedne z najpiękniejszych widoków zarówno na Ocean Atlantycki, jak i na przybrzeżne drogi wodne. Kilka luksusowych osiedli mieszkaniowych wzdłuż wybrzeża Sunny Isles Beach oferuje szeroki wybór apartamentów dla kupujących. Regalia Miami (znajduje się przy 19575 Collins Avenue), The Mansions at Acqualina (znajduje się przy 17749 Collins Avenue), Porsche Design Tower (znajduje się przy 18555 Collins Avenue), Armani Casa Residences (znajduje się przy 18975 Collins Avenue) i Ritz-Carlton Sunny Isles Beach (położona przy 15701 Collins Avenue) jest uważana za najbardziej luksusową opcję dla tych, którzy chcą kupić mieszkanie w Sunny Isles Beach, podczas gdy The Estates at Acqualina i Turnberry Ocean Colony są uważane za najlepsze projekty condo, które są obecnie w budowie.

 

Przez lata w Sunny Isles Beach mieszkało wiele znanych osobistości, w tym Floyd Mayweather, DJ Khaled, Ivan Rodriguez i Sammy Sosa.

 

Dla tych, którzy lubią często odwiedzać zarówno Miami, jak i Fort Lauderdale, apartamenty Sunny Isles Beach są dogodnie zlokalizowane między obydwoma. Samochodem, apartamenty Sunny Isles Beach znajdują się zaledwie 30 minut na południe od Fort Lauderdale i 30 minut na północ od Miami i South Beach. Ponadto apartamenty w Sunny Isles Beach znajdują się w odległości 10 minut od centrum handlowego Aventura Mall i sklepów Bal Harbour.

Apartamenty na sprzedaż w Sunny Isles Beach