loading...

Miami Beach - Domy na Florydzie

Założone w 1915 r. Miami Beach to miasto w hrabstwie Miami-Dade na Florydzie, położone na wyspie barierowej między Zatoką Biscayne a Oceanem Atlantyckim. Miami Beach jest szczególnie znane ze swoich wspaniałych plaż, dlatego znajduje się na każdej liście najlepszych plaż w Ameryce, ale Miami Beach oferuje znacznie więcej niż tylko zabawę na słońcu. Miami Beach oferuje wyrafinowany poziom sztuki, kultury, designu i kuchni, uzupełniony ekskluzywnymi sklepami i eklektyczną różnorodnością rozrywki. Miami Beach słusznie zasłużyło na swoje miejsce na światowej scenie jako jedno z najlepszych miast na świecie.

 

Miami Beach to jedno z najbardziej pożądanych miejsc na świecie, w którym można posiadać luksusowe domy na Florydzie. Znana jest z niezwykłych plaż z białym piaskiem graniczących z turkusowymi wodami Oceanu Atlantyckiego, szczyci się bogatą historią i od dziesięcioleci jest elitarnym placem zabaw na świecie, przyciągającym bywalców, bogatych i sławnych, celebrytów, dygnitarzy, prezydentów, artystów estradowych, entuzjastów sztuki, miłośnicy słońca, zakupoholicy i goście z każdego zakątka globu. Wyobraź sobie, że codziennie wracasz do domu na wakacje w stylu kurortu. Miami Beach to tropikalny raj, który ma wszystko.

 

Dzielnice w Miami Beach

South Beach

Najbardziej popularną dzielnicą Miami Beach pod względem rozrywki jest South Beach, znana również jako SoBe, która jest tętniącą życiem dzielnicą położoną na południowym krańcu nadmorskiego miasta, mniej więcej między 1st a 23rd Street. South Beach słynie na całym świecie z modnych sklepów, wypełnionych słońcem zajęć w ciągu dnia na białych piaszczystych plażach, restauracji na świeżym powietrzu wzdłuż Ocean Drive, słynnego projektu architektonicznego w stylu Art Deco, wyśmienitej kuchni i ekscytującego życia nocnego.

 

South of Fifth

Enklawa znana jako South of Fifth w Miami Beach lub SoFi, to mała zamożna dzielnica położona na południowym krańcu Miami Beach, która zaczyna się w South Pointe Park i obejmuje północ do 5th Street, ze wschodu na zachód. Otoczone Oceanem Atlantyckim, Biscayne Bay i Government Cut, South of Fifth jest znane jako ekskluzywny tropikalny raj, w którym można zarówno odpocząć, jak i mieć łatwy dostęp do wszystkich ekscytujących sportów wodnych i zajęć, z których słynie Południowa Floryda. Jako jedna z najbardziej ekskluzywnych dzielnic w Miami Beach, nie powinno dziwić, że SoFi jest domem dla jednych z najbardziej luksusowych apartamentowców na całej południowej Florydzie i jest naprawdę idealnym miejscem, by nazywać ją domem. Kilka z ultra-wysokiej klasy luksusowych mieszkań w South of Fifth to Continuum South Beach, Apogee South Beach, 321 Ocean, One Ocean, Murano Grand w Portofino, Ocean House i nowo wybudowane szkło.

 

Star Island

Star Island to ekskluzywna, stworzona przez człowieka wyspa na pięknych, turkusowych wodach Biscayne Bay, położona w południowej części Miami Beach, na południe od Wysp Weneckich oraz na wschód od Palm Island i Hibiscus Island. Jest dostępny tylko za pomocą Bridge Road, połączonej z MacArthur Causeway, która prowadzi na stały ląd. Dzięki swojej południowej lokalizacji, jesteś tylko kilka minut jazdy od tętniącej życiem dzielnicy South Beach z tętniącym życiem nocnym, a także od centrum Miami do American Airlines Arena, siedziby Mistrzów Świata 2012 i 2013, Miami Heat.

 

Star Island szczyci się imponującymi, nadbrzeżnymi rezydencjami, ze wszystkimi luksusami, które uzupełniają jej splendor i piękno. Jako część rezerwatu wodnego Biscayne Bay, Star Island jest pływającym klejnotem architektonicznych arcydzieł na tropikalnej wyspie w jednej z najlepszych lokalizacji w południowej Florydzie i na świecie. Dlatego nie powinno dziwić, że Wyspa Gwiezdna słynie z bogatych mieszkańców, z których wielu to celebryci, gwiazdy filmowe i ultra-elita świata biznesu, gwiazdy sportu i artyści. Wśród tych gwiazd są Gloria Estefan, Madonna, Don Johnson, Sean „P” Diddy Combs, Sylvester Stallone, Lenny Kravitz, Will Smith, Rosie O’Donnell i Shaquille O’Neal.

 

Wyspa Indian Creek

Indian Creek to ekskluzywna wyspa o powierzchni 300 akrów położona na pięknych wodach Zatoki Biscayne i uznawana za jedną z najbogatszych, prywatnych i najbezpieczniejszych osiedli mieszkaniowych w Miami Beach i na świecie. Wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa jest najwyższym priorytetem dla mieszkańców Indian Creek Island i jest utrzymywany przez policję stanu Floryda, a także własny uzbrojony 24 godziny na dobę patrol morski monitorujący wody otaczające wyspę.

 

Nierzadko zdarza się, że Indian Creek Island trafia na nagłówki gazet z bogatymi i sławnymi mieszkańcami, dla których jest to ich dom. Należą do nich piosenkarz Julio Iglesias, który jest właścicielem wielu działek na wyspie, Tom Brady MVP Superbowl i jego żona modelka Victoria's Secret Gisele Bündchen, były trener piłkarski Miami Dolphins Don Shula, inwestor miliarder Carl Icahn, modelka Victoria's Secret Adriana Lima, deweloper miliarder i właściciel słynnego Fontainebleau Hotel Jeffrey Soffer, miliarder kolekcjoner sztuki i samochodów.

Domy Miami Beach