loading...

Domy w South Beach

South Beach, znana również jako SoBe, to tętniąca życiem dzielnica położona na południowym krańcu Miami Beach, między ulicami 5 i 23. South Beach, prawdopodobnie najpopularniejsza dzielnica Miami Beach, jest znana na całym świecie z ekscytującego życia nocnego i wspaniałych plaż, ale South Beach oferuje znacznie więcej kultury i rozrywki. Na przykład South Beach słynie z projektów w stylu art deco, historycznych hoteli, sklepów, restauracji i niezwykle luksusowych mieszkań.

 

Niezależnie od tego, czy bawisz się, cieszysz się białymi piaszczystymi plażami, robisz zakupy, czy spędzasz noc w mieście, South Beach jest zawsze efektowne i pełne energii. Zaledwie kilka kroków od Twojego domu w South Beach, w jednym z najlepszych miejsc na świecie.

 

Art Deco w South Beach

Art Deco, słynna architektura w sercu South Beach, jest nie tylko stylem architektonicznym, ale także globalną estetyką projektową, która po raz pierwszy pojawiła się w Paryżu w 1925 roku. w tym okresie w South Beach. Co więcej, w 1979 roku dzielnica Art Deco w South Beach została wpisana do Krajowego Rejestru Miejsc Historycznych z największą kolekcją architektury Art Deco na świecie. Dzielnica Art Deco w samym sercu South Beach znajduje się między 5 a 23 ulicą wzdłuż Ocean Drive, Collins Avenue i Washington Avenue. Jeśli więc spacerujesz po jednej z tych słynnych ulic, zauważysz architekturę Art Deco na zewnętrznej fasadzie wielu budynków, ale niektóre z najbardziej typowych budynków Art Deco w South Beach to The Colony Hotel, Park Central Hotel, Essex House, Clevelander, Delano, Webster, Falochron, Raleigh i Przypływy.

 

Zakupy i rozrywka w South Beach

South Beach oferuje wiele sklepów, w tym szereg lokalnych butików, ale jest dobrze znane ze swojego centrum handlowego na świeżym powietrzu, Lincoln Road, które znajduje się między 16th Street a 17th Street. Lincoln Road jest uważana za główną dzielnicę handlową South Beach. Jest to centrum handlowe na świeżym powietrzu, tylko dla pieszych, wyłożone z obu stron modnymi sklepami, wyjątkowymi butikami, restauracjami, kawiarniami, kinem i gorącą rozrywką nocą. Spacerując wzdłuż Ocean Drive, Collins Avenue i Washington Avenue, znajdziesz duży wybór sklepów i lokali gastronomicznych, w tym kuchnie z całego świata.

 

South Beach ma dwa duże parki, Flamingo Park, o powierzchni ponad 36 akrów, w tym takie udogodnienia jak korty tenisowe, boiska do koszykówki, boiska do baseballu i piłki nożnej, basen i wodny plac zabaw dla dzieci oraz South Pointe Park, obejmujący 17 akrów w zamożnej dzielnicy South of Fifth lub SoFi, ze spektakularnymi widokami na Ocean Atlantycki, Biscayne Bay, Fisher Island i panoramę Miami. South Pointe Park biegnie wzdłuż Government Cut, gdzie można zobaczyć niektóre z największych statków wycieczkowych na świecie, które przypływają i odpływają z portu w Miami.

 

Domy w South Beach

Nasza baza domów w South Beach, aktualizowana codziennie, jest nieocenionym narzędziem, które umożliwia przeglądanie wszystkich dostępnych obecnie na sprzedaż domów w South Beach.

Domy w South Beach